Рятувальник, який працював на місці трагедії в “Амсторі” поділився враженнями від побаченого

Близько 100 годин рятувальники працюють на території торговельного центру «Амстор». Після ліквідації пожежі, ДСНСники разом з військовими, правоохоронцями та комунальними службами розбирають завали та шукають рештки загиблих. Вони працюють цілодобово. Спека, сильний дощ, розбір завалів де плавився метал та скло, розгортаючи попіл з рештками спалених іграшок та речей. Вони працюють наражаючи себе на небезпеку, дихаючи рештками горіння та скловати. Після вибуху рятувальники одразу виїхали на місце події, хоча згідно інструкції мали перебувати в укритті до завершення повітряної тривоги. Попіл товщиною у метр: які сили і засоби залучили до гасіння пожежі та розбиранню завалів ТЦ «Амстор» у Кременчуці

– Ми їхали туди з надією, що все що кажуть то просто чутки, паніка… Що прильот був не по місту… Але, на жаль, ми помилилися… рашисти всеж таки добралися до нашого міста… 2 доби ми працювали майже без сну… Не вірилось до останнього… Коли заходили, коли йшли там де були раніше прилавки де сиділи продавці ходив персонал, бігали діти з батьками і обирали собі якісь товари… Я все життя купував все у комфі, завжди їздив тільки туди… Скільки ж вони життів загубили… Співчуваю родинам загиблих! Ми ніколи про це не забудемо! Ніколи не пробачимо! За ці 2 дні я побачив стільки героїв скільки не бачив за все життя! Цивільні, пожежні, військові, поліція… Я пишаюся, що працював з ними пліч о пліч! Сподіваюся, що ця страшна трагедія змусить усіх зробити правильний вибір та тепер ніхто не буде нехтувати повітряною тривогою, – написав на своїй сторінці рятувальник Владислав Чорнокондратенко.

Нагадаємо, що гасіння пожежі та розбору завалів долучилися рятувальники з усієї Полтавщини, Києва, Черкащини та Кіровоградщини. Також троє рятувальників постраждали. Нині рятувальники та комунальники продовжують розчищати зруйновані конструкції торгівельного центру.