Розповіли, коли закінчиться ремонт мосту через Сулу на трасі Кременчук-Київ

На мосту через річку Сула, яка розмежовує Черкаську та Полтавську області, триває масштабний ремонт. Відповідне відео опублікував нещодавно Укравтодор.

Міст поблизу с. Липове Кременчуцького району на дорозі Н-08 Бориспіль – Маріуполь стоїть на межі Черкаської та Полтавської областей з 1962 року. Як пояснюють в Автодорі, до ремонту споруда не витримувала сучасні навантаження, окремі елементи мосту – деформаційні шви та опорні частини під залізобетонним прогоном – були у непрацездатному стані. Тому у березні розпочали його масштабну реконструкцію, і проїзд ним перекрили.

Схема об’їзду

Розпочали оновлення мосту саме з металевої прогонової будови, оскільки це найпроблемніша ділянка. На мосту вже демонтовано бар’єрне огородження та деформаційні шви, демонтовано два прогони, розпочато занурення шпунтового огородження. Підрядна організація ТОВ «МП «Мостострой» працює цілодобово.

Як повідомила Юлія Ткаченко, прес-секретарка Служби автомобільних доріг у Полтавській області, міст біля Липового завершать орієнтовно у третьому кварталі 2022 року.

Читайте також