“Розлучусь лише з трупом”: у Кременчуці судять чоловіка, який живою спалив дружину

Чоловіку, який у Кременчуці Полтавської області облив ексдружину бензином і підпалив через вимогу розлучитися, загрожує покарання до 15 років ув’язнення або ж довічний термін. У п’ятницю, 4 вересня, відбулося судове засідання у цій справі, під час якого, з’ясувалося, що підозрюваний неодноразово бив колишню дружину.

Про це повідомляє прокуратура Полтавської області та пишуть місцеві ЗМІ.

Справу розглядають у Крюківському районному суді. Прокурори інкримінують чоловіку умисне вбивство, вчиненому з особливою жорстокістю та способом, небезпечним для життя багатьох осіб, а також носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу.

За інформацією журналістів, на суді рідний брат загиблої розповів, що підозрюваний часто приходив до крамниці, де працювала дружина, п’яним. Одного разу буцімто прийшов навіть із сокирою. Але жінка встигла викликати охоронців разом з патрульними, які ледь вмовили його покласти сокиру.

Матір загиблої назвала під час засідання обвинуваченого “нелюдем-зятем” і розповіла про, що її донька часто терпіла знущання. Жінка повідомила, що бачила зятя лише декілька разів. Вона радила доньці розлучитися, але чоловік відповідав, що розлучиться “тільки з трупом”.

“Знаю він бив мою доньку, знущався над нею. Та вона мало розповідала, бо знала, що я хвора.. Він їй казав: “Якщо ти розведешся зі мною, то сильно заплатиш. Я розлучусь лише з трупом”, – зізнається матір загиблої.

Підозрюваний це заперечив, але заявив, що вважає свій вчинок правильним. Водночас, ЗМІ пишуть, що він упереджено і агресивно ставиться до жіночої статі. Негативну реакцію в нього викликало і те, що його суддею є жінка.

Загалом на суді підозрюваний нецензурно лаявся і зухвало поводився. 

Нагадаємо, 4 червня в Кременчуці чоловік пришов до своєї колишньої дружини, облив її бензином і підпалив. Жінка загинула на місці. Судово-медична експертиза показала, що опіки були на 70-79% тіла потерпілої та виявилися не сумісними з життям. Щодо чоловіка, експертиза підтвердила, що він цілком здоровий.