Родини загиблих захисників з Кременчука отримають по 100 тисяч гривень з міського бюджету

Кременчук втратив трьох захисників – Сергія Березу, Сергія Стебельського та Костянтина Зебницького. Міська влада вирішила підтримати родини загиблих героїв.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді 19 березня, після засідання спеціальної  комісії.

По 100 тис. грн отримають родини полеглих воїнів, які брали участь у бойових діях під час військової агресії російської федерації проти України. Надання допомоги, як виняток, відбувається до змін до Міської комплексної програми «Захисник України» на 2021-2023 роки.

На період воєнного стану військовослужбовцям та співробітникам інших безпекових відомств виплачуватимуть додатково 30 тис. грн щомісячно.

Йдеться про військових Збройних сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, військових прокурорів Офісу Генерального прокурора, співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій, співробітників Служби судової охорони, керівництва управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро та поліцейських.

Усім, хто бере участь у бойових діях або в заходах з «національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії», розмір виплат збільшується до 100 тис. На відміну від загального збільшення виплат, це рішення стосується і військових строкової служби.

Також уряд затвердив виплати сім’ям загиблих військових та інших службовців у розмірі 15 млн грн. Ця сума розподілятиметься між всіма отримувачами, згідно із законодавством про захист військових та їхніх сімей.