Рішення кременчуцької судді продавали через Телеграм за 500 доларів

Суддя Автозаводського районного суду Кременчука Оксана Пальчик звернулася до Вищої ради правосуддя через втручання в її діяльність. Про це відомо з Акту Вищої ради правосуддя від 13 січня 2022 року, пише ЗМІСТ.

За повідомленням Оксани Пальчик, 16 листопада 2021 року мало відбутися засідання по одному з адміністративних проваджень через нетверезе водіння. Порушник до суду не з’явився, тому засідання призначили на 2 грудня 2021 року.

Після цього до судді прийшла адвокатка Зоя Глушко та повідомила, що до неї за захистом звернувся чоловік, чию справу розглядає Оксана Пальчик у суді.

Напередодні порушник повідомив її, що у «Телеграмі» до нього звернулася невідома людина, яка запропонувала допомогти закрити справу. Потім ця ж людина надіслала фотокопію постанови від 2 грудня 2021 року. У нібито документі було вказано, що провадження закрили через відсутність складу правопорушення.

Порушнику запропонували отримати оригінал постанови після перерахування на рахунок невідомого 500 доларів США. Копію переписки додали до повідомлення про втручання в діяльність судді, а сам правопорушник звернувся з повідомленням про злочин до Кременчуцького районного управління поліції.

Вища рада правосуддя також звернулася до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину за повідомленням судді з Кременчука.