На мосту через Сулу в Кременчуцькому районі повністю змонтовано металеву прогонову будову. Але подальші роботи зупинено.
Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Полтавській області.
Міст забезпечує транспортний зв’язок між північчю, центром, півднем України – Київською, Черкаською, Полтавською, Кіровоградською, Дніпропетровською областями.
Підрядна організація завершила монтаж деформаційних швів, опорних частин, перильного огородження. Проведений повний демонтаж технологічної естакади та шпунтового огородження.
Наразі роботи на об’єкті тимчасово призупинені у зв’язку з відсутністю частини матеріалів, зокрема гідроізоляційної системи. Роботи будуть відновлені щойно з’являться необхідні матеріали.
Повне завершення проєкту планувалося восени 2022 року, однак через агресію рф роботи відтермінувалися. Зараз міст залишається закритим для всіх видів транспорту. Під час планування подорожі слідкуйте за дорожніми знаками та користуйтеся схемою об’їзду цієї ділянки.