Реанімація заповнена на 100%: яка ситуація у Горішніх Плавнях через спалах коронавірусу

Ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію у Горішніх Плавнях залишається вкрай напруженою – щодня зростає кількість хворих, а вночі кисню у резервуарі міської лікарні сягнув критичної межі і становив 200 л.

Також майже щодня фіксують летальні випадки від COVID-19.

Про це повідомив міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков на своїй сторінці у фейсбук. Та щоб виправити цю ситуацію закликав усіх вакцинуватись проти COVID-19.

“Станом на 01:00 ночі залишок кисню в резервуарі міської лікарні до прибуття автомобіля для дозаправки був критичним і склав усього 200 л, що становить 10% від загального об’єму кисневих ємностей. III хвиля захворюваності на COVID-19 перетворюється на цунамі. Реанімація заповнена хворими на 100%, інфекційний госпіталь – на 87%. У разі інфікування штамом коронавірусу “Дельта” споживання кисню зростає у 5 разів на одного пацієнта. Сьогодні споживання кисню в інфекційному госпіталі становить до 2 т за добу. Заводи з виробництва кисню працюють цілодобово і на межі своїх потужностей. В умовах, що склались, пропоную вакцинуватись”, – написав Дмитро Биков.