Ракетний удар росії по ТРЦ у Кременчуці: все, що відомо про трагедію

ОПЕРАТИВНЕ ОНОВЛЕННЯ: Станом на 19:30 відомо про 10 загиблих та понад 40 поранених!

Станом на 19:55 відомо про 50 поранених: 21 людину госпіталізовано, 6 – у важкому стані. Окрім того, 29 людям надано амбулаторну допомогу (без госпіталізації), зокрема двом дітям.

Станом на 20:55 відомо про 11 загиблих!

Станом на 22 годину відомо про 13 загиблих!

Станом на 0:30 повідомили про 14 загиблих!

Сьогодні, 27 червня, близько 15:50, рашисти нанесли удар по торговельному центру Амстор у Кременчуці. Ми зібрали всю доступну на це момент інформацію та коментарі про про трагедію, які доступні на цей момент.

Зеленський: Лише намагання людей жити нормальним життям, що так злить окупантів

Президент Володимир Зеленський відреагував на влучення російської ракети у торговельний центр Кременчука, внаслідок якого загинули багато людей.

“Окупанти вдарили ракетами по торговельному центру, де було понад тисячу цивільних. ТРЦ палає, рятувальники займаються гасінням пожежі, кількість жертв неможливо навіть уявити.

Жодної небезпеки для російської армії. Жодної стратегічної цінності. Лише намагання людей жити нормальним життям, що так злить окупантів.

Росія продовжує виміщати своє безсилля на звичайних громадянах. Сподіватися на адекватність і людяність з її боку марно”

Удар нанесли ракетами Х-22

Речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат розповів “Українській правді”, що удару по Кременчуку Росія завдала ракетою Х-22, випущеною з дальнього бомбардувальника Ту-22М3 з боку Курська.

Створено мобільний поліцейський пункт

У готелі Дніпровські зорі працює мобільний пункт поліції.

Якщо у вас є родичі чи знайомі, які перебували у ТЦ “Амстор” і з ними немає зв’язку, звертайтеся у готель “Дніпровські зорі”!

Потреби в донорах крові немає!

Додаткової потреби в крові для потерпілих після удару в Кременчуці наразі немає. Рятувальники продовжують ліквідацію пожежі. Лікарі працюють.

У “Амсторі” перебувало близько тисячі людей

За офіційними даними, на момент удару в ТЦ було близько тисячі людей. Наразі ОФІЦІЙНО відомо про 14 загиблих і 50 поранених, серед них двоє дітей. Точніша інформація буде згодом.

Коментар начальника ОВА Луніна:

Ракетний удар по ТРЦ із людьми в Кременчуці – черговий воєнний злочин росіян. Злочин проти людяності. Це неприхований та цинічний акт терору проти мирного населення. росія – держава терорист.

Коментар мера Кременчука Малецького:

Ракетний удар по Кременчуку прийшовся у дуже людне місце, яке на 100% немає відношення до військових дій. Є загиблі та постраждалі.

рАШИСТИ ГОРІТЬ У ПЕКЛІ!

Разом з усіма відповідними службами знаходжуся на місці трагедії.

Відео та фото з місця трагедії на телеграм-каналі ОК Кременчук.