Ракетний удар по Миргороду: що сталося насправді

Учора, 1 липня, ворог наніс ракетний удар по об’єкту в Миргородському районі Полтавщини. За інформацією телеграм-каналів, росіяни використали ракети “Іскандер-М” з касетними боєголовками, а вогонь коректував розвідувальний безпілотник.

Російські пабліки, як завжди, поспішили заявити про успішне враження великої кількості “техніки та живої сили”. Що відбулося насправді, читайте далі.

Телеграм-канал “Миколаївський Ваньок” відреагував дуже емоційно щодо наслідків нападу.

Особовий склад весь цілий. Борти не всі цілі, але за*уярили їх далеко не 4 і не «повреділі» 2 – це знову фантазії душевнохворих [росіян], які хочуть показати бажане за дійсне. У принципі, не здивований там же розвиток мушлі, тому язиками знищують усіх і вся.

Але! Наші командири, які тримають борти на небі, коли над ними літає черговий розвід. підор – це ще гірше мушлі…

Слава Богу, що люди цілі, так. Але це не означає, що на рівному місці ось так можна про**бувати борти.”

Ситуацію прокоментував начальник служби зв’язків з громадськістю у Командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат. Його коментар подаємо повністю:

НЕ ТАКИЙ СТРАШНИЙ ЧОРТ, ЯК ЙОГО МАЛЮЮТЬ!

Усі так радіють новинам, коли українські Сили оборони вражають на аеродромах окупанта рашистські літаки! «Мінус один, два, три, а то і більше бортів окупанта більше ніколи не будуть бомбити українські міста…»

УРА!!

А от коли ворог завдає удару, та що там казати, щоденно лупить по наших аеродромах, намагаючись знищити українську авіацію, та інколи досягає своєї цілі… ми готові розтерзати у соцмережах усіх і все, я маю на увазі своїх командирів, що «не змогли, не догледіли» і т.д.!!!

Подивіться офіційний телеграм Повітряних Сил! Вони (аеродроми) щодня під обстрілами, щодня під балістикою, очима ворожих дронів та постійних атак! Наші люди на місцях намагаються вберегти те, що є і завдати удару у відповідь! І я не буду деталізувати якими неймовірними зусиллями це робиться.

Це війна, і на жаль не без втрат техніки.

Це я стосовно ворожого удару по аеродрому Миргород. За порєбріком шалено тішаться, приписують у свої здобутки купу бортів Су-27. Нехай! Так завжди. Не все так страшно, як ви, українці, пишете на емоціях.

Удар був. Є певні втрати, але зовсім не такі, як приписує собі ворог, зрештою вони завжди так роблять з початку вторгнення.

Повітряні Сили роблять усе, щоб протидіяти ворогу, ввести його в оману, в тому числі за допомогою макетів та інших засобів.

Тож прошу провідні медіа, блогерів, телеграм-канали вгамувати емоції і з повагою ставитись до наших захисників!

У нас і так вистачає політиків, депутатів та «лідерів думок», які краще за м@цк@лів ганьблять українське військо перед суспільством, партнерами, це абсолютно безвідповідально.

Єднаймося, лише так переможемо!

Слава Україні!

P.S. Про цю ситуацію емоційно сьогодні написали багато людей, хто допомагає Силам оборони, кого я знаю і ціную нашу дружбу! Прошу вас врахувати вище сказане.

Дякую!