Ракетний удар по Кременчуку: мер міста розповів про кількість загиблих та як триває розслідування

За словами мера міста, рятувальники завершили роботи з розбирання завалів торговельного центру, зруйнованого внаслідок ракетного удару окупантами.

Про це мер міста Віталій Малецький сказав в ефірі “1+1” в рамках телемарафону у суботу, 2 липня. 

“Завдяки злагодженій роботі ДСНС та правоохоронців і тому сучасному обладнанню, яке було надане міністром внутрішніх справ, вдалося досить швидко провести ДНК-екпертизи. Зараз встановлені усі тіла загиблих за тими заявами, які надходили від родичів”, – сказав він.

Також міський голова розповів, як триває розслідування щодо дотримання правил під час оголошеної повітряної тривоги власниками крамниць в “Амсторі”, чи були насправді ці порушення. 

“Зараз працюють правоохоронці. В перший день була генеральний прокурор Ірина Венедіктова. Вона дала доручення правоохоронцям ту інформацію, що торговий центр частково не працював під час тривоги, але дехто залишився в ньому. Ми бачимо, що багато людей встигло покинути ТЦ. Багато продавців зачиняли свої магазини, допомагали евакуюватися і виходити з центру тим людям, які чомусь там затрималися. Наразі чекаємо на результати розслідування від правоохоронних органів”, – зауважив він.

ТСН