Працівники локомотивного депо Кременчука розкрадали пальне

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури викрито 4 працівників одного з локомотивних депо регіональної філії  «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Чоловікам повідомлено про підозру у привласненні чужого майна, вчиненого повторно, за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану (ч.  4 ст. 191 КК України).

Наразі двом особам обрано запобіжні заходи – тримання під вартою з альтернативою внесення застав, стосовно двох – питання вирішується. 

За даними слідства, двоє з підозрюваних у свій неробочий час приїздили на залізничний вокзал або заздалегідь обумовлену станцію та з власних автомобілів переносили до тепловозів пластикові каністри, маскуючи їх у дорожніх сумках. Інші підозрювані, які перебували на зміні, зливали дизельне пальне з паливних баків локомотивів до каністр. У подальшому пальне реалізовували населенню за цінами, нижчими ринкових.

За попередніми підрахунками, у такий спосіб упродовж квітня-травня  цього року було викрадено понад 4 тис. літрів дизпалива, належного локомотивному депо.