Помер колишній перший заступник голови Кременчуцької міської ради Микола Гусєв

30 липня 2021 року на 76 році життя перестало битися серце Миколи Гусєва – експершого заступника голови Кременчуцької міської ради. Про це повідомляється на сайті Кременчуцької міської ради.

Микола Васильович народився 17 грудня 1945 року в родині шахтаря. У 1963 році вступив до Харківського політехнічного інституту, після закінчення якого розпочав свою професійну діяльність на Кременчуцькому автомобільному заводі. Пройшов трудовий шлях від майстра автоскладального цеху заводу КрАЗ до заступника голови Автозаводського райвиконкому та першого заступника міського голови Кременчука. У нелегкі часи перебудови займався підприємницькою діяльністю, а на початку 2000 років працював заступником начальника держуправління екоресурсів в Полтавській області, очолював державну інспекцію з контролю за охороною, захистом, використанням та відтворенням лісів в Полтавській області.

Микола Гусєв завжди був небайдужим до екологічних проблем нашого міста і шукав шляхи їх вирішення. Він створив і очолив Асоціацію міст і районів Придніпров’я України «Славутич». Завдяки ініціативам та плідній роботі цієї громадської організації в Україні було прийнято ряд державних екологічних програм, в тому числі і Національну програму екологічного оздоровлення басейну Дніпра”,  – йдеться у повідомленні Кременчуцької міськради.