Поліція розпочала кримінальне провадження через обвал будівлі на підприємстві у Гадячі, який стався 1 серпня. Про повідомила речниця Миргородського райвідділу поліції Лариса Петренко.
Раніше ми повідомляли про обвал будівлі на підприємстві, який стався вчора.
Обвал будівлі на підприємстві у Гадячі, під завалами якого опинилися троє людей, поліція розслілує за частиною другою статті 272 «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки». За це передбачено щонайбільше позбавленням волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.