Показали 3-D модель будівництва майбутніх пілонів мосту через Дніпро у Кременчуці

Перші 5 металевих труб, які слугуватимуть фундаментом лівого пілону мосту через р.Дніпро в м.Кременчук, вже частково занурені в проєктне положення. Довжина кожної – 36 метрів, діаметр – 2 метри. Для одного пілону необхідно 40 труб. Про це розповіли у Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

Максимальна глибина, на яку будуть занурені труби, – 50 метрів. Спільно з компанією Doğuş Grubu підготували 3-D модель будівництва майбутніх пілонів. Всі роботи виконуються в акваторії річки. За допомогою віброзанурювача труба влаштовується на глибину 6-7 метрів. Потім ударним дизель молотом відбувається занурення до проєктної відмітки. Після цього розпочнемо буріння, всередині труби, аби вибрати геологічні породи. Коли ці роботи виконані, влаштовуємо металевий каркас, проводимо бетонування труби та влаштування монолітної основи над водою, – йдеться у повідомленні.

Цього тижня очікується прибуття чергової партії труб. Для їх складування підготовлений спеціальний майданчик. Ще одна партія знаходиться на розмитненні в Херсоні.

Читайте також