Почали судити кременчужанина, який спалив у магазині дружину

У Крюківському районному суді м. Кременчук відбулося підготовче засідання у справі щодо підпалу продавчині магазину її чоловіком. Прокурори обвинувачують кременчужанина в умисному вбивстві, вчиненому з особливою жорстокістю та способом, небезпечним для життя багатьох осіб, а також у носінні холодної зброї без передбаченого законом дозволу (п. п. 4. 5 ч. 2 ст. 115 та ч. 2 ст. 263 КК України).  

Досудовим розслідуванням встановлено, що 4 червня 2020 року чоловік прийшов у магазин, де працювала його дружина, облив її легкозаймистою речовиною та підпалив. Згідно з висновком судово-медичної експертизи, жінка отримала термічні опіки 70-79% поверхні тіла, які були несумісні із життям. Враховуючи, що крамниця знаходиться на першому поверсі житлового будинку, зловмисник створив небезпеку й для інших людей. Мотивом такого вчинку стало бажання жінки офіційно розлучитися.

Під час огляду місця події, в сумці, що належить обвинуваченому, правоохоронці виявили і вилучили ніж, який, відповідно до висновку експерта, є холодною зброєю.

Судовий розгляд триває, повідомили в обласній прокуратурі.