Підприємець з Кременчука хотів за хабар отримати доступ до полігону СБУ

16 травня під час передачі можливого хабаря затримали підприємця з Кременчука, який хотів отримати доступ до полігону СБУ.

Про спробу дати хабар СБУ відомо з ухвали Октябрського районного суду Полтави від 24 травня.

Як відомо з матеріалів справи, підприємець міг обіцяти 400 тис. грн в обмін на доступ до полігону підрозділу українських спецслужб у Кременчуці. Торік чоловік міг домовитися зі знайомим про демонтаж трубопроводу протяжністю 1 тис. 430 м.  Частина труби знаходиться в межах полігону спецпідрозділу, який є режимним об`єктом з обмеженим доступом.

Підприємець, ймовірно, вирішив отримати дозвіл на допуск групи працівників, аби ті викопали трубу на території полігону. Зустрівшись з посадовцями СБУ, чоловік міг запропонувати хабар у 400 тис. грн. Половину суму, ймовірно, планували надати у два етапи.

16 травня мала відбутися перших 200 тис. грн що могли бути хабарем посадовцям. Того ж дня підприємця затримали за підозрою у наданні хабаря. Слідчі звернулися до суду з клопотанням щодо запобіжного заходу підприємцеві. Правоохоронці просили взяти його під варту із правом внесення застави у 500 тис. грн. Підозрюваний виступив проти й наполягав на нічному домашньому арешті. 

Суд призначив тримання під вартою з правом внесення застави у 200 тис. грн.