Під Кременчуком затримали браконьєра з уловом на 2 мільйони гривень

В ході відпрацювання водних акваторій під час операції «Нерест» рибоохоронцями Полтавщини 18 квітня 2024 року на території Ландшафтного Заказника Загальнодержавного значення «Сулинський» акваторія Кременчуцького водосховища поблизу села Липове Кременчуцького району виявлено та вилучено браконьєрські сітки, а саме 7 мисинових сіток загальною довжиною близько 500 метрів. Характерним є те, що у більшості сіток крок вічка становить 35х35 мм.

Частину риби з ознаками життя випущено в природне середовище, іншу рибу у пошкодженому вигляді : 306 карасів, 240 плітки (тарань), 45 плоскирки, 15 лящів,11 синців, 8 сазанів, 7 окунів, 4 щуки, 3 йоржа та судака загальною вагою 62 кг передано до рибоприймального пункту з подальшим спрямуванням коштів до Державного бюджету.

За результатами роботи рибпатрульними складено акт виявлення та вилучення безгосподарського майна.
Шкода завдана навколишньому природному середовищу становить близько 2 млн грн.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу підрозділу Кременчуцького РУП, враховуючи завдану істотну шкоду та значну кількість риби на об’єктах природно-заповідного фонду матеріали по даному факту скеровано до правоохоронних органів з метою виявлення та притягнення до відповідальності осіб, винних у скоєнні правопорушення.