Під Кременчуком чоловік заявив, що його катували, аби вибити зізнання у вбивстві дружини

Під Кременчуком чоловік заявив, що став жертвою перевертнів у погонах. Каже, з нього буквально вибивали ногами та кулаками зізнання у побитті дружини, хоча до її вбивства він нібито не причетний. Утім, судмедекспертиза показала, що бідолашна померла саме від численних ударів.

Розібратися у ситуації спробували журналісти програми «Свідок НТН», пише Телеграф.

Сергій розповів журналістам, що співробітники Кременчуцького відділу поліції вивезли його у ліс на межі між Максимівкою і Недогарками де били і катували струмом. Коли син почав шукати батька поліцейські повернули чоловіка додому. Той написав на них заяву.

Наступного дня Сергій пішов до медиків, які діагностували струс мозку та перелом ребра. А ось односельці у катування правоохоронців не надто вірять. Кажуть, що не бачили на Сергієві жодних травм. Чоловік запевняє, що не вбивав дружини. Каже, що та пила й цього разу майже тиждень не з’являлась вдома.

Коли він дізнався де вона, то пішов забирати. Нібито у дружини пішла ротом піна, Сергій викликав «швидку», але врятувати кохану не вдалося. Каже, що лікарі йому сказали, що жінка померла від епілептичного припадку. Тоді як судмедексперти встановили, що жінку побили і та померла від травм.

Сестра померлої підтвердила, що тіло Ольги було все у синцях і що раніше чоловік її вже бив. В тому, чи катували правоохоронці підозрюваного будуть розбиратися слідчі ДБР.

А в тому, хто ж забив Ольгу до смерті – слідчі Кременчуцького районного відділу поліції.