Перші п’ять кузовів пасажирських вагонів для Укрзалізниці вже передали на складання

Минулого місяця рівень завантаженості складально-зварювального корпусу КВБЗ сягнув 150 %. На підприємстві пояснюють — усе через те, що вагонобудівники активно взялися за реалізацію контракту, укладеного між підприємством і Укрзалізницею на виготовлення 100 пасажирських вагонів. Про це повідомили на підприємстві.

На КВБЗ прогнозують — така позитивна тенденція зберігатиметься як мінімум протягом наступних 12 місяців.

Активніше працює і корпус пасажирського вагонобудування. До складально-зварювального цеху КПВ на подальше складання передали ще три кузови пасажирських вагонів. Тож загалом їх на коліях підрозділу вишикувалося вже п’ять.

Два вагони пасажирники мають укомплектувати в серпні. Наразі робітники облаштовують внутрішній інтер’єр, встановлюють електричне обладнання, монтують системи водозабезпечення й опалення.

Планується, що два перші пасажирські вагони з контрактної партії будуть представлені на виставці в Києві, приуроченій 30-й річниці Незалежності України.

Зазначимо, що 23 липня 2021 року КВБЗ за ці вагони отримав перший авансовий платіж.

Які вагони купила Укрзалізниця у КВБЗ

У межах договору КВБЗ має побудувати та поставити:

  • 51 купейний вагон;
  • 12 вагонів СВ;
  • 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі;
  • 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда.

В УЗ пообіцяли, що усі вагони будуть обладнані кондиціонерами, вакуумними туалетами, у кожному купе передбачені розетки, енергоощадне освітлення тощо.