Патрульні ганялися за п’яним водієм “Ланоса”

Вчора на проспекті Полтавському поліцейські помітили автомобіль Daewoo Lanos, водій якого порушив правила дорожнього руху.

Інспектори вирішили зупинити транспортний засіб. Під час спілкування з 40-річним чоловіком, охоронці порядку помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Почувши це, останній почав тікати на своєму автомобілі та не реагував на неодноразові вимоги патрульних про зупинку.

Транспортний засіб порушника вдалось зупинити шляхом блокування лише на 98 км автодороги Полтава — Олександрія. Водія-утікача патрульні негайно затримали. Алкотестер Драгер показав результат — 2,64 ‰, що майже у 13 разів перевищує допустиму норму.

На правопорушника поліцейські склали адмінматеріали: за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння), за ст. 122–2 (Не виконання вимог про зупинку), за ч. 3 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження такого права) та за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортними засобами без відповідних документів) КУпАП.