Пасажири маршрутки, що розбилася під Києвом, не отримають страхових виплат

Пасажири маршрутки Київ-Кременчук, яка потрапила в ДТП під Києвом 11 вересня, не отримають передбачених законом виплат, бо не були застраховані.

Нагадаємо, внаслідок ДТП п’ятеро людей загинули, ще двоє померли згодом в лікарні. 18 отримали травми і їх госпіталізували до лікарні.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження і затримали водія DAF FT95. Він заявив, що в автівці відмовили гальма. 

У цій злощасній маршрутці, крім інших пасажирів, перебували двоє співробітників Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут вагонобудування», який знаходиться у Кременчуці. Вони поверталися з відрядження і придбали квитки на маршрутку у водія вартістю по 300 грн. Під час ДТП співробітники інституту отримали тяжкі телесні ушкодження і зараз знаходяться у лікарні Борисполя.

На зворотній стороні квитка було вказано, що перевізником є ФОП Заєць Ігор, який зареєстрований в Кременчуці. Там же вказано, що пасажири застраховані від нещасних випадків на транспорті страховником ПрАТ «СК «Велтлінер».

Під час спроби подачі заяви до страховиків, які вказані на зворотньому боці квитка, стало відомо, що вказана страхова компанія ніяких договірних відносин з перевізником ФОП Зайцем І. з 2018 року НЕ МАЄ! Про це повідомляє “Кременчуцька газета”.