Озброєною бандою розбійників, яка діяла в Кременчуці, керували з тюрми

Кременчук оперативний повідомляв, що, наприкінці березня було затримало членів банди, яка причетна до розбою та вимагання. Наразі в поліції розповіли деякі подробиці справи.

 До злочинної групи входило чотири особи. За попередньою версією слідства, фігуранти обґрунтовано підозрюються  у  розбійному нападі та вимаганні грошових коштів у мешканця Кременчука. Слідством встановлено, що організатором  злочинної діяльності групи є особа, яка утримувалася в установі виконання покарань. 

Артем Родигін, заступник начальника поліції Полтавщини, повідомив:

«За результатами досудового розслідування в кримінальному провадженні слідчий поліції Полтавщини, під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомив 49-річному організатору злочинної групи про підозру у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 255-1 (Встановлення або поширення злочинного впливу), частиною 3 статті 189 (Вимагання) і частиною 3 статті 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Іншим членам злочинної групи, яким також інкримінують вчинення розбою та вимагання, обрано запобіжні заходи – тримання під вартою строком на 60 діб без права внесення застави».

Триває слідство. У разі доведення вини судом фігурантам загрожує від 7-ми до 12-ти років позбавлення волі із конфіскацією майна. 

Читайте також