Обласна адміністрація взяла на себе відновлення теплопостачання у Кременчуці: що обіцяє Лунін

Держава, область і місто мають чіткий план, як забезпечити кременчужан теплом. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Лунін.

Напередодні ми з заступницею міністра розвитку громад та територій України Наталею Хоцянівською побували в Кременчуці, а сьогодні конструктивно поспілкувалися з учасниками процесу: спеціалістами ОВА, владою Кременчука, керівництвом підприємств теплокомуненерго. Домовилися, що локомотивом у відновленні теплопостачання у Кременчуці буде обласна адміністрація, але в будь-якому разі всі працюватимуть спільно й використовуватимуть напрацювання Кременчука та міжнародних організацій у цьому процесі, – розповів Лунін.

Із того, що можу говорити публічно. Найкращий варіант – диверсифікувати теплопостачання, збудувавши автономні котельні по місту. Це наша основна мета зараз і на подальші роки. Через безпеку, інших деталей і планів розкривати не буду, але скажу впевнено, що держава, область і місто роблять усе, щоб розпочати опалювальний сезон у більш-менш необхідні терміни. До того ж, як повідомляв очільник Мінрегіону Олексій Чернишов, опалювальний сезон пройде без підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для всіх категорій споживачів.

Підготовка до опалювального сезону – це частина оборони держави. Легко не буде, але ми разом зобов’язані впоратися з цим, – заявив Лунін.