На вихідних хочуть повністю перекрити Крюківський міст

На вихідних рух через Крюківський міст можуть обмежити повністю. Таку можливість обговорили 4 серпня на засіданні робочої групи щодо контролю за ходом та якістю робіт з ремонту стиків мосту в мерії.

Заступник начальника дистанції колії Укрзалізниці розповів, що на даний час ведуться роботи у напрямку Крюкова на деформаційному стику №19, який є найбільш дефектним і зруйнованим. Після його відкриття робітники побачили, що він у гіршому стані, ніж вони передбачували. Товщина плити, по проекту 12 см, а по факту – 8. Тобто увесь стик, фактично, тримався на 21-сантиметровому шарі асфальту.

Також представники УЗ нагадали, що коли проводився аналогічний ремонт у 2007-му році, то рух транспорту через міст перекрили взагалі на 3 місяці. Зараз, завдяки тому, що технології пішли вперед, зараз можна перекрити лише на пару днів. 

Віталій Малецький додав, що прохід вантажівок по мосту може бути небезпечним для ремонтників, які під час робіт повністю знаходяться всередині конструкцій мосту. Тож аби бетон, який заливають на стиках застиг, рух по мосту можуть перекрити повністю. Мер пропонує зробити це у вихідні.

У такому разі маршрутки будуть підвозити кременчужан лише до мосту, а потім ті переходитимуть міст пішки. З іншого боку маршрутки підвозитимуть пасажирів до станції «Крюків» і звідти вони рухатимуться потягами. Швидкі і пожежні автомобілі будуть пропускати. 

Чи перекривати рух по мосту вирішать на виконкомі у п’ятницю – 7 серпня.

За матеріалами Кременчуцького телеграфу