На вагонзаводі модернізували виробництво

На КВБЗ  нещодавно завершилася планова реконструкція дробоочисної дільниці корпусу вантажного вагонобудування. Про це повідомляють у пресслужбі підприємства.

Вибором необхідного обладнання займалися працівники служби головного металурга технологічного управління.

«Ми мали п’ять комерційних пропозицій, докладно їх вивчали разом із колегами з інших підрозділів, – розповів провідний інженер-технолог Андрій Матвєєв. – Брали до уваги найменші деталі. У результаті зупинилися на пропозиції німецької фірми «SAPI», з якою вже співпрацювали раніше. Придбане в неї обладнання добре зарекомендувало себе в процесі експлуатації. Нова, виготовлена цією фірмою установка є унікальною, бо спроєктована за індивідуальним замовленням, за нашим технічним завданням. Ми ж у свою чергу за кресленнями німецьких колег розробили планувальне рішення, прив’язавши його до можливостей нашого виробничого майданчика».

Процес очистки металу тепер повністю автоматизовано: метал товщиною від 3 мм, шириною до 2,4 м і довжиною 10 м кран переміщає на роликовий конвеєр (рольганг). Після ввімкнення він подає метал безпосередньо в середину камери, де відбувається чищення дробом та щітками. Звідти лист металу або профільний прокат, уже очищений і готовий стати частиною нового вагона, виходить на інший рольганг. Камера достатньо проста у використанні та обслуговуванні, наші чистильники, слюсарі, електрики пройшли курс навчання від виробника, поставили низку запитань представнику компанії, детально розглянули принципи роботи систем камери.