Учора на автодорозі Полтава-Олександрія сталася ДТП з потерпілими
Вчора, близько опівночі на а/д М-22 Полтава-Олександрія водій автомобіля Daewoo під час руху не обрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням та здійснив виїзд за межі проїзної частини, внаслідок чого здійснив наїзд на паркан.
Водія та пасажира госпіталізували.