На Полтавщині зросли черги у ТЦК: стали відомі причини

Упродовж останніх днів на Полтавщині біля територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) зросли черги з чоловіків, які хочуть оновити свої військово-облікові дані. Більшість з тих, хто стоїть чергах – це військовозобов’язані, які мають підстави для відстрочки або бронювання.

Про це заявив начальник служби звʼязків із громадськістю Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майор Роман Істомін.

“Більша частина тих, хто зараз стоїть у чергах, – це все-таки військовозобов’язані, які мають або підстави для відстрочки, або підстави для бронювання. Черги справді трішки збільшилися, але вони складаються не з військовозобовʼязаних, які прибули добровільно чи хоча б за повістками, а з військовозобовʼязаних, яких присилають підприємства для бронювання”, – пояснив майор.

Він також нагадав, що зараз триває звільнення військовослужбовців строкової служби. Частина строковиків теж, за словами Істоміна, приходять, щоб стати на військовий облік.