На Полтавщині збільшують кількість поліцейських нарядів

На території області тривають превентивні заходи з контролю за незаконним обігом зброї: посилено контроль на блокпостах та збільшено кількість мобільних груп поліції на вулицях населених пунктів.

Як повідомив Євген Рогачов, очільник поліції Полтавщини, комплексна робота спрямована на запобігання злочинам у сфері незаконного обігу зброї, а також кримінальним правопорушенням, вчиненим з її застосуванням.

Полковник поліції зазначив: «Поліція Полтавщини посилює контроль за обігом зброї для запобігання випадкам її застосування у злочинних намірах. З цією метою збільшено кількість поліцейських нарядів, які забезпечують правопорядок в населених пунктах області. Окрім того, на попередженні та документуванні таких фактів зосереджено увагу правоохоронців, які залучаються до несення служби на контрольно-пропускних пунктах».

Зі слів Євгена Рогачова, перед правоохоронцями надважлива задача – мінімізувати ризики, пов’язані з поширенням нелегальної зброї та боєприпасів. Мова про загрозу застосування зброї та боєприпасів проти мирного населення (приміром, під час побутових чи ситуативних конфліктів). А також про смертельну небезпеку зберігання вибухонебезпечних предметів в житлових приміщеннях (зокрема, снарядів, протитанкових і протипіхотних мін, гранат та інших, що  можуть здетонувати).