На Полтавщині вантажівка пошкодила газопровід

На Полтавщині вантажівка пошкодила газопровід.У селі Римарівка (Краснолуцька ТГ), відбулося часткове відключення газопостачання у населених пунктах Римарівка та Красна Лука.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці ПрАТ “Гадячгаз”.

Як зазначили у Головному управлінні ДСНС у Полтавській області, вантажним автомобілем пошкоджено газопровід низького тиску.

“Внаслідок ДТП частково відсутнє газопостачання в двох населених пунктах, близько 200 абонентів. Підрозділи ДСНС не залучалися”, – йдеться у повідомленні.

Працівниками ПрАТ “Гадячгаз” заплановано відновлювальні роботи на 13 липня.