На Полтавщині спростовують інформацію про заборону масових святкувань Великодня

Кременчук оперативний повідомляв про те, що на всі Великодні свята на Полтавщині можуть ввести подовжену комендантську годину. Зокрема йшлося про рішення Лубенської РВА заборонити перебування людей в громадських місцях без нагальної потреби у період вихідних та святкових днів з 13:00 23 квітня до 6:00 26 квітня. По суті це означало заборону святити паски і йти на службу до святкову церков.

Минуло кілька днів і вчора, 13 квітня, Лубенська РВА спростувала цю інформацію, пояснивши, що її опублікували на офіційному сайті невідомі люди (підкреслення наше):

– До уваги жителів Лубенського району! Інформацію про запровадження обмежувальних заходів у Великодні вихідні Лубенська районна військова адміністрація не розміщувала. Оголошення було опубліковано невідомими особами. Шановні громадяни! Зберігаємо спокій і не піддаємся на провокації.

Пояснень, як могли “невідомі люди” опублікувати фейкову інформацію на офіційному сайті районної військової адміністрації, не було. Як і повідомлень про те, що сайт був зламаний і є заява до кіберполіції. Складається враження, що хтось з чиновників спершу вирішив “закрутити гайки” на свята, а потім “дав задню”. Але це лише припущення.