На Полтавщині, а саме в Хоролі 46-річна жінка вдарила ножем власного чоловіка.Сталося це ще 23 липня. Повідомлення до поліції надійшло від медиків про те, що приїхали на виклик, де виявили чоловіка з ножовим пораненням.
«За попередньою версією слідства, 50-річний потерпілий отримав тілесне ушкодження під час сварки з дружиною. Постраждалого госпіталізовано до Хорольської лікарні. Фігурантці вже повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу». – прокоментували в поліції.
Тепер жінка відповідатиме перед законом та їй “світить” від 5 до 8 років позбавлення волі.