На Полтавщині лікарям ВЛК оголосили підозру за липові довідки

Розслідування підробки медичних документів розпочате слідчим управлінням поліції Полтавщини спільно з обласним управлінням СБУ та за процесуальним керівництвом спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону.

За словами очільника Нацполіції області, замовні документи спільники оформляли без присутності військовозобов’язаних. Завдяки отриманим довідкам ВЛК, двом ухилянтам вдалося уникнути мобілізації та виїхати за кордон. 

«Під час санкціонованих обшуків слідчі вилучили довідки з недостовірними відомостями про проходження ВЛК та визнання військовозобов’язаних непридатними до військової служби з виключенням їх з військового обліку. Фіктивні документи вже скасовані рішенням Центральної військово-лікарської комісії Збройних Сил України», — розповів Євген Рогачов. 

Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо складання та видачі службовою особою підроблених офіційних документів та ухилення від призову на військову службу під час мобілізації в особливий період.