На Полтавщині колишні держвиконавці заволоділи майном на понад 900 тис. грн

Начальниці одного з відділів державної виконавчої служби, колишнім працівникам державної виконавчої служби, регіональної філії державного підприємства “СЕТАМ” та жителю Полтави повідомили про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 191 КК України).

Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

У зв’язку з переховуванням від органів досудового розслідування полтавця оголосили в розшук.

У червні 2021 року підозрюваними під час примусового виконання рішення Глобинського районного суду про стягнення заборгованої заробітної плати на користь працівників Полтавської філії державного підприємства “Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу” здійснено опис та арешт майна: автомобіля, сівалок, дискової борони тощо. На підставі підробленої заяви про передачу вказаного майна іншому зберігачу сільськогосподарську техніку вивезено з території державного підприємства та продано.

Унаслідок таких дій вказаному державному підприємству завдано понад 900 тис. грн збитків.

Наразі частину реалізованого майна виявили на території Полтавського району та на підставі рішення суду накладено арешт.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює відділ поліції № 1 Кременчуцького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області.