На Полтавщині чиновник замовив вбивство підприємця за 5000 доларів

Працівники ДБР імітували вбивство, а замовник отримав фото з «трупом». Після чого чиновнику повідомили про підозру в закінченому замаху на умисне вбивство

Працівники ДБР встановили, що планується вбивство підприємця з Полтавської області, для чого іде активний пошук виконавців з кримінального середовища.

Для того аби врятувати життя чоловіку та викрити організатора, розпочалася багатоетапна спецоперація з використанням технічних та агентурних можливостей Бюро. Про це повідомив прес-секретар ТУ ДБР у Полтаві Олександр Білка.

— За попередньою інформацією, місцевий чиновник одного з районів Полтавщини тривалий час конфліктував із підприємцем. Врешті — решт, аби приборкати опонента, посадовець вирішив вчинити радикально і почав шукати кілера, який зміг би виконати «замовлення».

Вартість життя бізнесмена посадовець оцінив у $5000. Гроші за вбивство замовник планував передавати двома частинами. Завдаток передав ще у грудні 2022, а решту обіцяв вже після того, як впевниться у роботі кілера та отримає фотографії із вбитим чоловіком.

Працівники ДБР зімітували вбивство після чого замовник отримав фотографії з «трупом», а також деякі особисті речі потерпілого, — йдеться у повідомленні ДБР.

Наразі посадовцю повідомлено про підозру в закінченому замаху на умисне вбивство, вчинене на замовлення (ч. 2 ст. 15, п. 11 ч. 2 ст. 115 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу замовнику. Встановлюються інші можливі співучасники злочину. Процесуальне керівництво здійснює Полтавська обласна прокуратура.

Журналістам стало відомо, що злочин планувався на території села Бутенки Білицької громади, що на Кобеляччині. Подробиці — згодом.