Протягом весняно-літньої заборони на вилов риби фахівці Полтавського рибоохоронного патруля виявили 377 порушень правил рибальства. Зокрема, викрили 122 грубих порушень із застосуванням заборонених знарядь лову — сіток. Нарахували збитків на майже 11 мільйонів 800 тисяч гривень. Також виявили 143 порушення правил рибальства. Загальна сума штрафів за це становить понад 13 тисяч гривень.
Нагадаємо, що заборона вилов рибу на Кременчуцькому та Кам’янському водосховищах діяла з 1 квітня до 9 червня 2023-го року. У корінних водах річок — з 1 квітня до 20 травня, а у придаткових водах — з 1 квітня до 30 червня. Заборону на вилов риби запроваджують щороку для збереження запасів водних біоресурсів. Любительська риболовля в період нересту дозволена, але — однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега. Норма вилову — до трьох кілограмів у день на людину.