На Глобинщині місцева мілфа розбещувала підлітка: що вирішив суд

У Глобинському районному суді Кременчуцького району провели розгляд справи за обвинуваченням місцевої жительки, якій інкримінували три статті Кримінального кодексу України:

– ч. 1 ст. 156 ККУ (вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку);

– ч. 2 ст. 309 ККУ (придбання та зберіганні наркотичного засобу у великих розмірах);

– ч. 4 ст. 185 ККУ (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану).

Спочатку в суді заслухали обставини вчинення злочину, пов’язаного з розбещенням підлітка.

13 березня 2023 року неповнолітній хлопець прийшов додому до обвинуваченої, щоб допомогти їх по домогосподарству. Жінка вирішила задовольнити свою статеву пристрасть шляхом збудження у хлопця статевого інстинкту та вчинення розпусних дій сексуального характеру щодо нього. У матеріалах справи вказали: «поцілувала в губи, після цього оголивши свої груди та статеві органи та за взаємною згодою вчинила з ним вагінальний статевий акт, посягаючи таким чином на нормальний моральний, психологічний та соціальний розвиток неповнолітнього, а також сприяючи формуванню у нього антиморальних поглядів. Протиправні розпусні дії ОСОБА_4 тривали близько двадцяти хвилин, після чого вона припинила їх, задовольнивши власну сексуальну пристрасть».

17 березня хлопець знову прийшов допомогти жінці по домогосподарству. Злочин повторився.

24 березня відбулися аналогічні дії з боку обвинуваченої щодо неповнолітнього.

Уже в червні 2023 року громадянка побачила у себе на присадибній ділянці 9 паростків дикорослих конопель, які почала поливати. Згодом жінка їх зірвала та зберігала на горищі, щоб в майбутньому вживати ці наркотики.

8 вересня 2023 року у громадянки провели обшук та знайшли коноплі, які конфіскували та направили на експертизу. З’ясували, що обвинувачена зберігала вдома 790 грамів канабісу.

Також слідчі встановили факт крадіжки, яку вчинила жінка. У серпні 2023 року вона була в с. Старий Хутір, де відчинила ключем двері чужого будинку й забрала ноутбук за понад 2 200 грн.

У кінці серпня громадянка проникла в той же будинок, звідки забрала мікрохвильову піч за майже 3 200 грн.

В залі суду, під час допиту, обвинувачена повністю визнала свою вину за всіма трьома статтями. Жінці призначили рік іспитового терміну. Також постановили стягнути з засудженої 1 434 грн за проведення експертизи, знищити канабіс і повернути крадене потерпілому.