Мер Кременчука подякував німецькому Тюбінгену за підтримку й допомогу

Завершився дуже важливий і корисний візит делегації Кременчука до німецького міста Тюбінген. Мали багато зустрічей і переговорів, які вже принесли конкретні результати для допомоги Кременчуку, – розповів мер міста Віталій Малецький.

Отримав можливість виступити перед громадою Тюбінгена й ще раз подякувати меру Борису Палмеру, депутатам, кожному мешканцеві міста за ту велику підтримку, яку вони надають Кременчуку з перших днів війни. Зокрема, завдяки переданим генераторам можуть працювати наші медики, рятуючи й лікуючи пацієнтів. Подарований пожежний автомобіль допомагає проводити рятувальні операції після ракетних обстрілів.

Ми щиро віримо, що весь німецький народ буде й надалі підтримувати Україну. Я дуже вдячний депутатам Бундестагу за ініціативу встановити ППО НАТО вздовж кордонів України і так допомагати ЗСУ відбиватися від ворожих повітряних атак. Це дуже сильний крок, – зазначив Малецький.

Завдяки європейській підтримці й допомозі Кременчук продовжує жити й працювати.

Ми маємо можливість розвивати освіту, ректор Кременчуцького національного університету ім. Остроградського Михайло Загірняк домовився про співпрацю з Тюбінгенським університетом.

Розвиваються мистецькі зв’язки: кременчуцькі художниці Тетяна Шуляк та Інна Мосієнко представили свою інсталяцію “Культурне коло” у мистецькій акції у Тюбенгені.