“Рівно через рік після удару по «Амстору» росіяни знову вдарили по Кременчуку.
Такі ж самі літаки Ту-22м3 злетіли з того ж таки аеродрому «Шайковка» і запустили такі ж самі ракети Х-22. Це ракети, які мають похибку більше 600 метрів, тож можуть летіти будь-куди. Саме їх використання вже є військовим злочином з боку росіян.
Дякуючи Богу і нашим воїнам цього разу обійшлося без жертв. Але росіяни горітимуть у пеклі за свої діяння.” – прокоментував Віталій Малецький.