Малецький на Кременчуцькій ТЕЦ зустрівся з заступницею міністра розвитку громад та територій  Хоцянівською: обговорили відбудову підприємства

Сьогодні мер Кременчука Малецький зустрічався із заступницею міністра розвитку громад та територій України Наталею Хоцянівською, яка відвідала Кременчук на запрошення міської влади спеціально для вирішення проблеми відбудови Кременчуцької ТЕЦ.

Обговорили першочергові заходи, а також питання фінансування відбудови Щиро вдячний пані Хоцянівській за підтримку! Переконаний, що допомогою Президента і Уряду 180 тисяч кременчужан не залишаться без опалення у наступному сезоні, – зазначив Малецький.

Під час візиту до нашого міста Наталія Хоцянівська запевнила мешканців Кременчука, що органами державної влади і місцевого самоврядування буде вжито всіх заходів, щоб жителі міста взимку були з теплом. Держава фінансово підтримає відновлення зруйнованих об’єктів критичної інфраструктури.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що сьогодні найголовніше завдання – забезпечити кременчужан теплом.  Вже проведено ряд зустрічей, окреслено шляхи подальшої потенційної співпраці щодо залучення коштів на ремонтні роботи та підготовку міста Кременчука до опалювального сезону 2022-2023.  Керівник міста подякував Президентту України,  Міністерству розвитку громад та територій України за допомогу у вирішенні цього складного питання, можливіть залучення на відновлення об’ктів критичної інфраструктури додаткових коштів, в тому числі і позабюджетних. Він підкреслив, що завдяки допомозі Міністерства, підтримки іноземних партнерів місто зможе підготуватися і провести стало опалювальний сезон.