КВБЗ передав Укрзалізниці ще п’ять нових пасажирських вагонів

30 грудня «Укрзалізниця» прийняла чергову партію нових пасажирських вагонів 2021 року виробництва, що були замовлені за кошти державного бюджету. Це перші вагони типу СВ, які підприємство з випередженням графіка отримало від виробника — ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Загалом у 2021 році АТ «Укрзалізниця» отримало 20 зі 100 нових пасажирських вагонів, повідомили в пресслужбі УЗ.

З отриманихвчора вагонів СВ та 5 отриманих напередодні вагонів купе сформовано склад поїзда № 229 Київ Ужгород, квитки на який уже можна придбати.

У новоотриманих вагонах СВ оновлено пульт керування освітленням у купе, сигналізацією, індикатором зайнятості вбиральні та кнопкою виклику провідника. Для пасажирів з порушеннями зору передбачено контрастну вхідну зону та додаткове освітлення сходів, підсвітку номерів купе. Вагони мають збільшений обсяг багажного відділення та обладнані системами відеоспостереження в загальних зонах вагонів, вакуумними туалетами, сповивальними столиками, розетками та USB-портами для кожного місця, а також сучасною системою кондиціювання повітря.

За угодою з ПАТ «КВБЗ» до липня 2022 року АТ «Укрзалізниця» отримає ще 36 купейних вагонів, 7 вагонів СВ, 20 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в кріслі колісному, а також 17 купейних вагонів з купе начальника поїзда та можливістю перевезення пасажирів з інвалідністю в кріслі колісному.

Читайте також