КВБЗ готовий до серійного виробництва нових вагонів-платформ

Крюківський вагонобудівний завод буде виробляти нові вагони-платформи. Про це повідомляє пресслужба заводу. Напередодні на виробництві працювала спеціальна міжвідомча комісія, що здійснювала приймальні випробування 60-футових платформ моделей 13-7138 та 13-7138-01. За результатами досліджень комісія постановила:

  • дослідний зразок вагона-платформи моделі 13-7138 витримав приймальні випробування;
  •  завод готовий до серійного виробництва вагонів-платформ обох моделей;
  • конструкторській та технологічній документації на вагони-платформи обох моделей присвоїти літеру «А»;
  • рекомендувати ПАТ «КВБЗ» здійснити комплекс заходів із сертифікації вагонів-платформ вказаних моделей;
  • рекомендувати дослідний зразок вагона-платформи моделі 13-7138 до реалізації після проходження всіх необхідних процедур відповідно до встановленого порядку.

Обидві моделі платформ призначені для перевезення великотоннажних контейнерів і колісної техніки, що не вимагають захисту від атмосферних опадів.

“Серед особливостей, що вирізняють ці вироби серед подібних, варто назвати те, що міцності й витривалості рамі вагона надають виготовлені з високоякісних матеріалів за оригінальними кресленнями наших спеціалістів базові елементи конструкції. Рама, кузов, автоматичне гальмо колодкового типу, гальмо для стояння, автозчіплювальні пристрої з поглинальними апаратами й візки власного виробництва, підніжки й поручні для складача поїздів – усі елементи вагона-платформи поєднані у виробі таким чином, щоб зробити його експлуатацію максимально зручною і довготривалою”, – розповіли про нові вагони на КВБЗ.

Наступний крок — внесення обох моделей вагонів до довідника «Моделі вантажних вагонів» із правом курсування у міжнародному сполученні. Відповідне рішення має в грудні прийняти експертна група Комісії вагонного господарства.

Нагадаємо, що Крюківський вагонобудівний завод в січні – жовтні 2020 року зменшив виробництво вантажних вагонів на 68% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Також КВБЗ виграв тендер на ремонт пасажирських вагонів.