Крюківський дизель-поїзд накатав на маршруті Львів-Чернівці майже мільйон кілометрів

Дизель-поїзд ДПКр-2-001 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу наразі працює на маршруті  Львів-Чернівці.

Станом на 18 липня загальний пробіг ДПКр-2-001 складає 933 443 кілометри. За кожну добу ця цифра збільшується принаймні на 534 кілометри. Тож не за горами той день, коли наш перший дизель-поїзд приєднається до своїх сородичів, створених на КВБЗ – міжрегіональних поїздів локомотивної тяги (МПЛТ) та міжрегіональних швидкісних електропоїздів ЕКр1 «Тарпан». Вони мають пробіг, що обчислюється мільйонами кілометрів, повідомляє пресслужба КВБЗ.

Обслуговування поїзда ТО-2, ТО-3 здійснюється в моторвагонному депо Львова. Планові регламентні ремонти – в Тернополі, де є відповідна ремонтна база. Останній із них – ТР-2 – пройшов у листопаді 2020 року. Тобто на Львівській залізниці разом із заводом-виробником налагоджено технічне обслуговування та планові ремонти.

За участю залізничників та представників КВБЗ регулярно проводяться наради з якості, на яких обговорюються всі робочі моменти експлуатації ДПКр-2, не припиняється робота над удосконаленням систем і вузлів дизель-поїзда. Остання така нарада відбулася наприкінці червня поточного року.