Кременчуцький «Кремінь» вийшов з відпустки. Як повідомляє пресслужба клубу, Команда у складі 21 особи та тренерський штаб, зібралися у Кременчуці.
Команда Романа Локтіонова запланувала три збори:
- 1 збір — 19 червня — четверте липня
- 2 збір — четверте липня — шістнадцяте липня
- 3 збір — вісімнадцяте липня — 23 липня
За час цих зборів кременчуківці запланували п’ять спарингів:
- 28 червня – «Кривбас»
- 08 липня – «Інгулець»
- 15 липня – «Гірник-Спорт»
- 16 липня – «Олександрія»
- 22 липня – «Колос»
З 21 футболістів з командою тренуються троє потенційних новачків.