Кременчужанину Максиму Кагалу присвоєно звання Героя України (посмертно)

Загиблому в Маріуполі старшому лейтенанту з Кременчука Максиму Кагалу присвоїли звання Героя України. Згідно з Указом Президента №201/2022 від 2 квітня старшому лейтенанту Максиму Володимировичу Кагалу присвоїли звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка”. 

Максим загинув 25 березня захищаючи Маріуполь у складі Окремого загону спеціального призначення «Азов».

Кременчужанин Максим «Пістон» Кагал був першим чемпіоном світу з кікбоксингу ІСКА, серед дорослих, у складі збірної команди України. Хлопець жив спортом: грав за місцеву регбійну команду “Бастіон”, захоплювався боксом та бігом, а також підтримував футбольну команду “Кремінь”.  Бігова спільнота Stell runners щороку згадуватиме Максима й на честь нього влаштовуватиме “Забіг Героїв” пам’яті Максима Кагала. Про це пише Телеграф.

Наразі екскапітан футбольного клубу “Кремінь” Андрій Олійник разом з друзями та вболівальниками клубу збирають кошти на підтримку родини Максима. Кошти можна перерахувати на картку 4441 1144 5154 2250 (Андрій Олійник). 

З Максимом Кагалом неможливо попрощатися, адже за Маріуполь точаться запеклі бої з російськими окупантами.  Досі у Кременчуці на сьогодні був лише один Герой України – учасник Революції Гідності Ігор Сердюк.