Кременчужанина оштрафували за відрізане у жінки волосся

Днями суддя Крюківського районного суду Кременчука Полтавської області Іван Дядечко розглянув адміністративний матеріал, який надійшов з Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук Управління патрульної поліції в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності мешканця Кременчука за ч. 1 ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про це йдеться у постанові суду, яка розміщена у Єдиному реєстрі судових рішень.

17 липня 2020 року обвинувачуваний вичинив відносно своєї 26-річної дружини насильство в сім`ї.  Він їй погрожував фізичною розправою, відрізав волосся на голові, внаслідок чого було завдано шкоду її здоров`ю.

В судовому засіданні вину у вчиненому адміністративному правопорушенні чоловік визнав в повному обсязі.

Суд визнав обвинувачуваного винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.173 КУпАП та вирішив накласти на нього стягнення у вигляді адміністративного штрафу в дохід держави в сумі 170 грн.

Також вирішили стягнути з чоловіка на користь держави 420 грн 40 коп судового збору.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови, шляхом подання апеляційної скарги, яка подається до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд м. Кременчука Полтавської області.

За матеріалами Кременчуцької газети