Кременчужанка стала ведучою шоу “Ранок на Суспільному”

Відтепер міжрегіональну програму «Ранок на Суспільному», яка виходить в ефір на всіх регіональних телеканалах Національної суспільної телерадікомпанії України щобудня з 6:30 до 9:00, вестимуть ведучі Світлана Стеценко та Альбіна Підгірняк.

У парі з Віктором Дяченком працюватиме Світлана Стеценко, а з Олександром Єльцовим — Альбіна Підгірняк. Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Світлана Стеценко працювала спецкореспонденткою «Ранку на Суспільному» в Харкові. Рідне місто ведучої — Кременчук. До Харкова приїхала першокурсницею філологічного факультету ХНУ ім. Каразіна, кафедра журналістики. Ступінь магістра з медіакомунікацій також здобула у рідному ХНУ, на факультеті соціології.

«Бути ведучою Ранку — це коли будильник на 4:00, коли заходиш до студії  — а по той бік камер на мене дивиться величезна команда. Поряд — співведучий Віктор Дяченко. Заради цього мені довелося майже кардинально змінити своє життя, переїхати з Харкова до Києва. Проте відчуття — ніби я завжди тут і працювала», — розповіла Світлана Стеценко.