Кременчужан, які померли від COVID-19, більше не ховатимуть на окремому секторі

Кременчужан, які померли від COVID-19, більше не ховатимуть на окремому секторі Свіштовського кладовища. Відповідні зміни внесли на засіданні виконкому до Положення про організацію і проведення поховань померлих осіб від короновірусної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого 17 квітня.

У Положенні йдеться про те, що поховання (кремація) тіла померлої від коронавірусної хвороби особи здійснюється:

  • у щільно закритій труні;
  • на похоронах дозволяється перебування одночасно не більше 10 осіб та з дотриманням відстані між особами не менше, ніж 1,5 м;
  • працівникам КП СКРП проводити облік людей, які були присутні під час поховання, із зазначенням дати і часу перебування: прізвище, ім’я, по батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону та в послідуючому передавати цю інформацію до Кременчуцького міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Проте з переліку виключили пункт, який там містився раніше, щодо того, що поховання покійних має відбуватися виключно на Свіштовському кладовищі, в окремому секторі, пише Телеграф.