Кременчуцький виборчком засідатиме в історичній будівлі

Вчора, 12 серпня, відбулося перше засідання Кременчуцької міської територіальної виборчої комісії. Члени комісії прийняли присягу та затвердили графік роботи. Працюватиме виборча комісія в історичній будівлі банку, що на площі Перемоги.

Голова комісії Руслан Бушман зазначив, що у списку 18 членів комісії, проте троє з них не прийняли присягу й навряд будуть працювати. Двоє останніх зі списку – мешканці інших областей (Одеська та Миколаївська). Ще один член комісії – Олександра Громова – відмовилася брати участь у виборах.

За словами Руслана Бушмана, вони будуть звертатися до політичних партій з проханням зробити заміни. У разі неможливості – будуть працювати у складі 15 осіб.   Також голова відзначив, що в складі 12 досвідчених членів комісії, які мають досвід у роботі комісій на попередніх виборах.  

Комісія працюватиме з 8.00 до 17.00. Прийматимуть на другому поверсі будівлі банку на площі Перемоги. З 5 вересня розпочнуть роботу спеціалісти та технічні працівники, яких залучать на умові цивільно-правових відносин.

За матеріалами сайту Кременчуцький телеграф