Кременчуцькі патрульні зупинили трьох п’яних водіїв

По вулиці Небесної Сотні близько 16-ї години патрульні зупинили транспортний засіб ВАЗ. Під час спілкування з керманичем, охоронці порядку виявили у нього явні ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти огляд у лікаря-нарколога чоловік погодився і, навіть, поїхав до медичного закладу, але потім категорично відмовився. Окрім того, інспектори з’ясували, що вказаний громадянин вже позбавлений права керування.

Про це повідомляє телеграм канал патрульної поліції Кременчука.

Також на вулиці Київська близько 22-ї години патрульні помітили транспортний засіб Ford Focus, водій якого порушив правила проїзду перехрестя. Під час спілкування поліцейські виявили у 29-річного керманича ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти огляд у лікаря-нарколога водій відмовився.

Та на проспекті Полтавському близько 4-ї години патрульні зупинили транспортний засіб ВАЗ, який мав технічну несправність зовнішніх освітлювальних приладів. Поведінка водія не відповідала обстановці, він мав явні ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти огляд у медичному закладі цей водій також відмовився.

На всіх водіїв патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП та відповідні адміністративні матеріали.