Кременчуцька компанія потрапила у скандал в Тернополі

Управителем групи багатоквартирних будинків міста Тернополя стало ТОВ «Керуюча Компанія «Будсервіс» з Кременчука.

Як з’ясували журналісти сайту «20 хвилин», конкурсний відбір не відбувався на площадці відкритих тендерних процедур Prozorro. А мешканці багатоквартирних будинків дізналися про суттєві зміни вже з 1 листопада, коли на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них вчепили оголошення про зміну обслуговуючого підприємства. Натомість сотні працівників колишніх управителів тепер змушені шукати роботу.

Кременчуцька фірма не тільки «забрала» під себе пів Тернополя, а й вирішила підняти тарифну плату. На інформаційних стендах біля під’їздів та на вхідних дверях будинків з’явилося оголошення: «Шановні мешканці будинку, доводимо до вашого відома, що з 01 листопада  2021 року на ваш будинок заходить фірма ТзОВ «Керуюча Компанія «Будсервіс» м. Кременчук з середнім коефіцієнтом (тариф) 5,83 грн за кв. м. У той час, наприклад, у діючого тернопільського обслуговуючого товариства КК «Коменерго-Тернопіль» середній коефіцієнт становить 4,43 кв. м.».

У Тернополі розгортається неабиякий скандал через появу кременчуцької фірми новим управителям погрожують бойкотом з відмовою платити за рахунками, а місцевій владі – судами та акціями протесту.